o nas

Jesteśmy po to, by technologia nie ograniczała Waszej kreatywności.

Jako partnerzy technologiczni możemy Was zainspirować, pokazać możliwości i wesprzeć we współpracy z klientem. Lubimy ludzi odważnych, którzy jak my nie boją się być pionierami. I tak jak my cenią jakość, terminowość i dobrą atmosferę pracy. Na pewno znajdziemy wspólny język. Tym bardziej, że o technologiach mówimy prosto i zrozumiale.

o nas

nasz zespół

Panowie to Panie i Panowie

Gdy ktoś mówi, że coś jest niemożliwe, my zawsze odpowiadamy: niemożliwe! Jesteśmy po to, by technologie nie ograniczały kreacji. Robimy rzeczy szalone, bo przekorę mamy w genach. No i w nazwie - Panowie Programiści to dziś zarówno Panie i Panowie. Połowę naszego zespołu stanowią bowiem kobiety. W zarządzie są nawet większością. No i - po prawdzie - nie tylko Programiści. Również Strateżki i Stratedzy, Konsultantki i Konsultanci, Product Managerki i Managerowie, Specjalistki i Specjaliści UX, Testerki i Testerzy... Unity in Diversity!

Razem realizujemy najbardziej odjechane pomysły kreatywne. Wyznaczamy standardy, z którymi inni muszą się mierzyć. Pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych. I mamy poczucie dumy z tego, co wspólnie osiągamy!

nasze podejście

Twoja reputacja to nasza reputacja

Wiemy, że na rynku ciężko znaleźć rzetelnych programistów, dlatego wielu agencji boi się współpracy z zewnętrznymi partnerami, obawiając się o reputację swojego brandu przed klientem.

Współpracując z nami macie pewność, że dowieziemy! Nasi klienci wracają, bo nie tylko wiemy, jak wykorzystać najbardziej zaawansowane technologie, ale też dlatego, że robimy to z dbałością o terminy, detale i atmosferę pracy. Wypracowaliśmy bardzo efektywne modele zarządzania projektami, które dają Ci gwarancję sukcesu i... świętego spokoju.

o nas

Na każdym etapie realizacji projektu zapewnimy Ci opiekuna. Najpierw będzie nim Konsultant, który może wesprzeć Cię wiedzą i doświadczeniem na spotkaniach z klientem, a na etapie realizacji - Product Manager. Wspólnie ustalamy harmonogram i system komunikacji dopasowany do kultury Twojej organizacji.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jak możemy Ci pomóc?

Budujesz większy produkt?

Zobacz naszą drugą markę!